Hakkımızda

Hakkımızda

İNCİ ENERJİ  1992 yılında Denizli’de Makine Mühendisi Burhan ALBAŞ tarafından kurulmuş ve ticaret hayatına ilk olarak perakende satış ile başlamıştır. Firmamız sektöründe sürekli büyüyerek bünyesine bir çok sanayi kuruluşu, bayi ve toplu konut müşterileri kazandırmıştır.  TKİ. Ege Linyitleri İşletmesi Soma Kısrakdere ve İthal Sibirya KARYAK, SÜPER ENERJİ, KARBONTAY Kömürleri Ana Bayiliğini yapmakta olan firmamız toptan ve perakende olmak üzere siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. 2011 yılında da marka tescili İNCİ ENERJİ'ye ait olan MAVİ KARBON Sibirya kömürünü piyasaya sunmuştur.Ege Bölgesi'ndeki kömür firmaları arasında en başlarda yerini alarak, Türkiye'deki bir çok ısınma ve sanayi kuruluşa kömür tedarikçiliği yapmaktadır.

 İNCİ ENERJİ olarak sanayi alanında faaliyet gösteren kuruluşlara kömür tedarikçiliği yanında lojistik ve enerji danışmanlık-sistem çözümleri hizmetleri de sağlamaktadır.  Firmamız müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği çerçevesinde ilerleyerek her geçen gün, portföyüne yeni müşteriler eklemekte ve pazar payını büyük ölçüde yükseltmektedir.

Kalite ve güvenden hiçbir zaman ödün vermeyen firmamız her geçen gün sektörde farklı ve yenilikçi hizmetler vermeyi ilke edinmiştir. Bu ilkeler neticesinde Ege Bölgesi dışındaki farklı bölgelere de hem ısınma hem de sanayi kömür tedarikçiliği yapmaktadır.

Kaliteli ürünler, müşteri memnuniyeti, uygun fiyatlar, kolay ödeme imkânları (online ödeme sistemi ve mail order), tüm yurtiçine hızlı sevkiyat, , ürün değiştirme garantisi, inci puan card, yurt dışından gelen özel kazan-tesisat temizleme cihaz ve ekipmanlarıyla bakım ve temizlik , web üzerinden sevkiyat araçlarını online izleme gibi sektörümüzde farklı ve yenilikçi bir çok sunmuş olduğumuz hizmetlerle siz değerlerli müşterilerimizin tercihi olmaya devam edeceğiz.