Sektörler

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Enerjinin doğru kullanılmasının ön plana çıktığı bu dönemde verimlilik artırıcı çözümler; binalarda enerji ihtiyacını azaltıp yaşam konforunu ve hizmet kalitesini artırırken,Endüstriyel işletmelerde  enerji tüketimlerini optimize etmek , sistemlerin ömrünü uzatmak , enerji maliyetlerini düşürmek ve optimum performansı sağlamaktadır.

İNCİ ENERJİ olarak; uzman mühendis kadromuz ve teknik ekibimizle, endüstriyel tesisler / ticari binaların ısıtma ve soğutma sistemlerinin bakımları konusunda sunduğumuz hizmetler ve temsilciliğini yaptığı bakım ürünlerimizle  işletmelere veya teknik servislere en uygun çözüm ortağı oluyoruz.

Hizmet Kalitemiz

Enerji verimliliği-enerji tasarrufu konusundaki teknik uzmanlığımız ve çözüm odaklı çalışma yapımız ile; müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için ürün portföyümüzü sürekli geliştirmekteyiz. Temsilcisi olduğumuz ürünler ve vermiş olduğumuz bakım hizmetleri konusunda teknik destek, danışmanlık hizmetleri sunarak siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Güvenilir ve Optimum Çözüm​

Hedefimiz, müşterilerimizin beklentilerini, isteklerini ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak, en uygun çözümleri üretebilmek ve doğru hizmetleri sunmaktır.

Kalite ve Güven

Sektördeki en son teknoloji ve yenilikleri takip ederek, Kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetine öncelik veriyor, hızlı ve doğru hizmetleri sunuyoruz.

Demir Çelik Endüstrisi

Petrol Ve Gaz Endüstrisi

Enerji Santralleri

Çimento ve Maden Endüstrisi

Kimya Endüstrisi

Otomotiv ve Otomotiv Yan Sanayi Endüstrisi

Gıda Endüstrisi

Tekstil ve Boya Endüstrisi

Elektronik ve Beyaz Eşya Endüstrisi

Plastik, Ambalaj Sanayi Endüstrisi

Havacılık Endüstrisi

Deniz Endüstrisi ve Gemi Sanayi

Orman ve Kâğıt Sanayi

Eğitim Kurumları

Sağlık Kurumları

Askeri Tesisler

Otel

Alışveriş Merkezleri

Banka-Finans Merkezi